Vi ser fram emot att få kontakt med dig.

Vår personal gör allt för att du skall känna dig välkommen och trygg hos oss. Vår ambition är att alltid ha en personlig dialog med dig som kund och se till att du är nöjd.

Klas_small
Klas Andreasson
Säljare

031 – 880525

0707 – 902596

klas@molnlyckebil.se

Martin_small
Martin Leijon
Försäljningschef

031 – 880525

0763 – 196841

martin@molnlyckebil.se

Nina_small
Nina Blixt
Ekonomi/Administration

031 – 880525

nina@molnlyckebil.se

Rikard_small
Rikard Blixt

031 – 880525

0730 – 463081

rikard.blixt@mlkab.com

Bjorn_small
Björn Larsson

031 – 880525

0708 – 388585

bjorn.larsson@mlkab.com

Anders Wiberg Anders Wiberg
Säljare

0735-000887

anders@subarugoteborg.se

Nina_small
Stefan Olsson
Varumärkesansvarig ISUZU

031-880525

0706-807284

stefan@molnlyckebil.se

Besöksadress
Hulda Mellgrens gata 3
421 32 Västra Frölunda
Tel: 031-88 05 25
Öppettider
Försäljning
Mån-Fre 09.00 – 18.00
Lördagar 11.00 – 15.00
Verkstad
Mån-Fre 07.00 – 17.00
Allmänna förfrågningar
info@molnlyckebil.se
Kontakta Oss
Tel: 031-88 05 25
Bilförsäljning: info@subarugoteborg.se
Verkstad: verkstad@subarugoteborg.se

 

Skicka ett meddelande eller fråga till oss

Använd kontaktformuläret nedan för att skicka en fråga till oss.